TABELA SKŁADEK OKRĘG KALISKI 2017

SKŁADKA CZŁONKOWSKA

a/ podstawowa 86,-

b/ składka ulgowa 50% 43,-

członkowie odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW

młodzież szkolna i studenci w wieku 16 – 24 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej)

mężczyźni  od 65 roku życia

kobiety  od 60 roku życia

c/ składka ulgowa 75% 22,-

członkowie odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami

członkowie uczestnicy do lat 16

SKŁADKA OKRĘGOWA

a/ podstawowa 120,-

b/ składka ulgowa 72,-

członkowie odznaczeni srebrną odznaką PZW

członkowie którzy ukończyli 70 lat

członkowie odznaczeni złotą odznaką PZW 60,-

c/ uczestnik 23,-
Członkowie PZW powyżej 75 lat są zwolnieni z wnoszenia składki okręgowej na  podstawie wpisu do legitymacji dokonanego przez Skarbnika Koła.

WPISOWE

a/ członka zwyczajnego 25,-

b/ członka uczestnika 12,-

LEGITYMACJE

a/ członka zwyczajnego 5,-

b/ członka uczestnika (młodzież do lat 16 zwolniona z opłaty)

OPŁATA EGZAMINACYJNA

a/ członka zwyczajnego 20,-

b/ członka uczestnika (młodzież do lat 16 zwolniona z opłaty)

Odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami są zwolnieni z wnoszenia składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na podstawie wpisu dokonanego w  legitymację członkowską przez Biuro Z.O. Honorowi członkowie PZW są zwolnieni ze świadczeń członkowskich za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.
Składka okręgowa wniesiona przez członka uczestnika upoważnia go do wędkowania na wodach ogólnodostępnych całego kraju
Składka okresowa dla członka PZW (który ma wykupioną składkę członkowską) za 1 dzień 25 zł, 2 dni 40 zł, 3 dni 50 zł
Składka okresowa dla niezrzeszonych i cudzoziemców 1 dzień 40 zł, roczna 370 zł
Opłata okresowa upoważnia do wędkowania tylko na wodach Okręgu, na którym została wykupiona!!
U W A G A !!
Opłaty okresowe należy wpłacać na konto Okręg PZW w Kaliszu z siedzibą w Ostrowie WLKP
WBK Ostrów Wlkp nr konta: 34 1090 1160 0000 0000 1600 9528 lub przez internet za pomocą aplikacji e- zezwolenia dostępnej na stronie htpe-zezwolenia.przewodnik .wedarski .com