Walne Zgromadznie Członków Koła Pzw Ostrzeszów 09.01.2011

Przewodniczący komisji – Wiesław Lach

Sekretarz – Henryk Wilk

Członek – Jerzy Gorgolewski

Zgodnie z pkt. 12 porządku obrad komisja przyjęła następujące wnioski do głosowania :

·        wniosek nr 1 - kol. Romana Skrobacza w sprawie wniosku do Zarządu Okręgu PZW w Kaliszu o interwencję w Zarządzie Głównym PZW o przywrócenie możliwości przeprowadzania kontroli nad wodą wędkujących przez wędkarzy,

·        wniosek nr 2 - kol. Tomasza Wilka w sprawie uchylenia uchwały Walnego Zgromadzenia nr 3/2009 w sprawie sprawdzenia przy użyciu echosondy rybostanu na zbiorniku wodnym przy ul. Św. Mikołaja i Pogodnej w Ostrzeszowie,

·        wniosek nr 3 - kol. Idziego Orzełka w sprawie utrzymania w mocy uchwały Walnego Zgromadzenia umożliwiającej zarządowi koła zamykanie zbiorników wodnych po zarybianiu,

·        wniosek nr 4 - kol. Ryszarda Kowalskiego w sprawie pogłębienia i poszerzenia łącznika pomiędzy dwoma zbiornikami w Olszynie z możliwością odroczenia realizacji zadania na przełom 2011 – 2012 roku.

·        wniosek nr 5 - kol. Wiesława Lacha w sprawie wzmożenia i kontynuowania prac szkoleniowych o tematyce wędkarsko – przyrodniczej dla młodzieży i zainteresowanych.

Zgodnie z pkt. 13 porządku obrad przewodniczący komisji odczytał przyjęte pod głosowanie projekty uchwał w kolejności ich składania.

Komisja uchwał i wniosków stwierdza, że Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW w Ostrzeszowie z dn. 09.01.2011r. przyjęło w głosowaniu jawnym następujące uchwały:

·        Uchwała nr 1/2011 Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie z dn. 09.01.2011r. w sprawie wniosku do Zarządu Okręgu PZW w Kaliszu z prośbą o interwencję w Zarządzie Głównym PZW w Warszawie w sprawie przywrócenia możliwości przeprowadzania kontroli nad wodą wędkujących przez wędkarzy.

·        Uchwała nr 2/2011 Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie z dn. 09.01.2011r. w sprawie uchylenia Uchwały nr 3/2009 Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie w sprawie przeprowadzenia sprawdzenia przy użyciu echosondy rybostanu zbiorników wodnych przy ul. Św. Mikołaja i ul. Pogodnej w Ostrzeszowie.

·        Uchwała nr 3/2011 Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie z dn. 09.01.2011r. w sprawie utrzymania w mocy uchwały Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie umożliwiającej Zarządowi Koła PZW w Ostrzeszowie zamykanie zbiorników wodnych po zarybieniu.

·        Uchwała nr 4/2011 Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie z dn. 09.01.2011r. w sprawie pogłębienia i poszerzenia łącznika pomiędzy dwoma zbiornikami wodnymi w Olszynie z możliwością odroczenia wykonania zadania na przełomie 2011/2012 roku.

·        Uchwała nr 5/2011 Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Ostrzeszowie z dn. 09.01.2011r. w sprawie wzmożenia i kontynuacji prac szkoleniowych o tematyce wędkarsko – przyrodniczej dla młodzieży i zainteresowanych.

Na tym protokół zakończono dnia 09.01.2011r. i podpisano.

Przewodniczący : ……………………………..

Sekretarz : ……………………………………..